Kniha návštěv

Datum: 28.03.2018

Vložil: Ts Henri

Titulek: Z byvale osady Fort Stone

Chci se zeptat,jestli u vas byl i kamarad Kešeńa? Mam nejake stare foto a mozna je tam i Veverka... perryme@seznam.cz

Datum: 10.09.2017

Vložil: David "Medvěd" H.

Titulek: pozdrav

Ahoj Tuláku / ahoj Všem,
Jmenuji se David a již léta mám přezdívku Medvěd. Díky odkazu mého, již bývalého kamaráda z čundrů jsem narazil na váš profil na facebooku T.O. Medvědí Camp a z něj i na tyto webovky.
Vaše stránky na mne vdechly klasickou nostalgií a vzpomínkami na doby, když jsem jezdil na čundry, bivaky, potlachy a podobné akce. Od té doby, co jsem ženatý a máme cca čtyřletou dceru, jsem nikde moc nebyl, přesto bych rád opět vyvětral hadry ze skříně a vyrazil s nějakou partou fajn lidiček někam do přírody. I když podzim se již nenávratně blíží mílovými kroky. Akorát je problém, že jsem hnedle z druhého konce republiky, konkrétně Západní Čechy, respektive Klatovy, a k vám to mám trochu z ruky.
Jinak musím konstatovat, vzhledem tomu, že jezdím na čundry od patnácti, tak Šumavsko, které je od Klatov vzdáleno, co by kamenem dohodil, a konkrétně Šumavu mám již z devadesáti procent prošlou. Klidně jí s někým projdu znovu, ale samotného mně už ty toulky již moc nebaví a rád bych uvítal společnost. Manželka na tyhle akce příliš není, ta je spíš na klasické výlety a kor teď navíc s dcerou, ale dá se s ní domluvit a samotného mne mnohdy pouští, když se chci utrhnout a někam sám, či s někým vyrazit. Takže asi tak.
Pokud mi bude chtít někdo napsat, pokecat a tak, tak mi pište na emila: medved75@seznam.cz, kde případně pošlu odkaz na facebook, na skype, či na ICQ. Sice nějak tyhle vymoženosti nějak nemusím, ale občas se hodí. A za dob, když jsme kdysi s lidma z party si přes skype či icq domlouvali různé akce mám ještě v paměti. Díky!

Datum: 06.09.2017

Vložil: John Wiliems

Titulek: Zastávka u vás,během vandru po okolí.

Ahoj osado.
Před třemi týdny jsme u vás přechrápli.Máte moc pěknej kempík.Vím,že jste s někým měli nějakej problém,tak doufám,že vám to tam nebude nikdo ničit.Určitě se k vám ještě podíváme,nebo pošlete zvadlo na další ohen',či jinou akci,nebo brigádku.Máme to sice trošku z ruky,ale třeba to zrovna vyjde.Nebo se snad někdy někde potkáme na vandru.
Ahoj T.S.Johny Wiliems+Aška. ViktorSklenar@seznam.cz

Datum: 13.03.2017

Vložil: Black

Titulek: Vandr k podzemním náhonům.

Ahoj osadníci,
v roce 2014 sem na vaší osadě posvačil při prolézání podzemních náhonů a dalších zajímavých skalních ůtvarů. Máte to v super stavu jen tak dál.

Datum: 26.09.2016

Vložil: Motorkáři z Brna

Titulek: Skvělý Medvěďák

Moc děkujeme za nocleh, bylo to skvělé.
Vše máte moc hezky udělané.

Datum: 10.08.2016

Vložil: T.S.Veveřice

Titulek: Ahoj kamarádi - návštěva z Moravy

Ahoj kamarádi. Jsem trampka z Moravy ze Zlína a zavítala jsem k vám na váš Medvědí camp náhodou letos 30. července během dovolené v Lužických horách. Bydleli jsme s rodinou ve Velenicích a šli jsme na procházku podle turistické mapy. Byli jsme všichni v úžasu jak to máte v campu parádně zařízené, jaké pohodlné bydleníčko na tak krásném místě, pěkně u vody. A to i ve vedlejší "jeskyni", kde právě nikdo nebyl a kde jsme si na chvilku odpočinuli i poleželi na slaměném loži. :-) Super ! super ! super! Moc vám fandím. Někdy bych za vámi ráda na takové místo přijela, ale mám to dost z ruky. Tak přeji suchou stezku AHOJ Veveřice

Datum: 18.07.2016

Vložil: Color

Titulek: Ahoj kamarádi

Díky za příjemný večer. Bylo to u Vás fajn a po celodenním pochodu jsem se nádherně a dlouho vyspal. Ať Vám camp vydrží hodně dlouho. Ahoj. Color TO. Rosomák.

Datum: 30.04.2016

Vložil: Ringo

Titulek: návštěva

Tak jsem po 6 letech zase navštívil váš camp. Pořád milé místo, jen trochu profláknuté.Něco z toho nahttps://ringo64.rajce.idnes.cz/Svojkov_a_okoli/

Datum: 01.03.2015

Vložil: Puštík

Titulek: Děkujeme

Moc děkujeme za super přespaní, to co jsme spálili, jsme opět doplnili a pokud budeme mít čas, tak se stavíme zas :)
Mějte se fanfárově :)

Datum: 04.05.2014

Vložil: Šmoulinka

Titulek: Čarodky 2014

Ahoj.
Šnečková,Kůzle,Kochánek spolu se mnou děkují za super vikend a super zábavu.Těšíme se na fotečky a už se nemužeme dočkat až za Vámi vyrazíme.Suché stezky a slunce nad hlavou .T.S.Šmoulinka

Záznamy: 1 - 10 ze 134
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek