Výkend na osadě s návštěvou ZŠ Cvikov

19.06.2010 21:25

 

Ahoj kamarádi,

 

dlouho jsem zde nic nenapsal a tak to musím napravit.

     Jak jistě někteří víte, byly jsme o víkendu 18.-20.6. na osadě. V pátek jsme se sešly ve Sklářské krčmě, neboť byla ohlášená návštěva kamarádů, kteří neví kde náše osada leží. Jediný z ohlášených dorazil i přes zdravotní problémy kamarád Jirka - T.O. Sosnová rokle.

V 17:00 hod jsme se přesunuly na osadu. Jirka se sice zdržel jen chvilku, ale i tak nás potěšil, že dorazil. Nocovaly tu s námi i někteří greenhorni. Přesto to byl krásný večer.

     A v sobotu to začalo.  Byla ohlášena návštěva 3.ročníku ZŠ Cvikov. Byla pro ně přichystána menší vědomostní stezka, kterou všichni zdárně prošly. ( stezka odvahy, poznávání stop, lukostřelba, rozdělávání ohně apod.)  No řeknu Vám, zdolat cca 40 dětí dá fušku. Ale přežily jsme to a těší nás, že se to Všem líbilo.

Odpoledne dorazil opět kamarád Jirka, tentokrát i s kytarou. Poseděly jsme u ohýnku, trošku zazpívaly a když se začalo šeřit, musel se Jirka s námi rozloučit.

Ještě se musím zmínit o krátké návštěvě kamaráda Hopity z T.O. Stone city, která se stává vlastně našimi sousedy. Přejeme jim mnoho krásných ohňů na novém fleku.

Fotky z této akce: medvedi-camp.rajce.idnes.cz/Navsteva_ZS_Cvikov/

Podle mě, se nám tento víkend vydařil.   Za naší osadu byly přítomni : Tulák, Vlk, Kačora a kamarádi Petr, Dan, Milan, Kuba Potápka a Rosnička.

 

                                                                                         T.