Znovu na osadě

08.07.2010 14:23

Ahoj kamarádi,

 tak konečně začalo léto a dokonce dlouuuuuhý víkend. Rozhodly jsme se ho prožít na osadě. Už jen to, že se ohlásil kamarád Hopity ze sousední osady T.O. Stone City.

Pátek proběhl velmi klidně. Byl jsem tu jen já a Vlk.  Ráno po tradiční kávičce jsme se s Vlkem rozhodly vybudovat oplocení a latrinu. Vše jsme zvládly ještě než "Punťa" začal pálit. V průběhu budování se lesem ozvalo : " Dobrý den, je tady ta budovatelská osada?"  Byl to kamarád Jirka z T.O. Sosnová rokle. Ač nemusel, zapojil se do budování ohrady s Vlkem.

Před obědem dorazil i kamarád J.E.K. s kytarou. Poseděly jsme a pak šly vyzkoušet vodu ve Svitavka River.  No teplá vypadá jinak, ale příjemná byla.

Během dne dorazil i Hopity a duchu lesa div se, i kamarád Stenly s rodinou. Bylo to příjemné odpoledne.

K večeru přišel Wiking s Blechou a Jezevcem. Hrálo se, zpívalo a nejvíce se všem zamlouvala pohádka O perníkové chaloupce, kterou nám vyprávěl J.E.K. i s překladem do všech jazyků EU 

V neděli jsme se rozloučily a vyrazily k domovům. Jen já s Vlkem jsme eště zůstaly a přivítaly partu "kolařů" z kterých se vyklubaly bývalý osadníci. Po krátké návštěvě Sklářské krčmy jsme se rozhodly s nima zůstat až do pondělí.

Myslím, že za všechny přítomné mohu říct -  BYLO TO SUPER.

 

Ahoj   Tulák